www.cvsglobal.com.tr GSM:0 530 939 5373 GSM:0 533 511 7987
IATA
CVS Global Lojistik bir IATA acentesidir

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Havayolu taşımacılık mevzuatı sektörün ihtiyaç ve gereksinimlerine bağlı olarak IATA tarafından sıkı takip edilmekte ve gerektiğinde güncellenmektedir. Buna bağlı olarak bir IATA acentası olan CVS Global Lojistik , Havayolu Taşımacılığındaki mevzuat değişikliklerini düzenli takip etmekte ve bilgisini her daim güncel tutarak müşterilerini en doğru şekilde yönlendirmektedir. Kargonuzun içeriği ve gideceği ülkenin kuralları hakkında detaylı bilgi için lütfen ve öncelikle CVS Global Lojistik ile irtibata geçiniz.

CVS Global Lojistik olarak ithalat ve transit ticarette ihtisas gümrüğü gerektiren kargoların ilgili gümrük müdürlüklerine teminatlı olarak aktarılması ve sonrasında gümrük müdürlüklerinin talep ettikleri evrakların hazırlanması ile kargonun gümrüklü depolardan çıkışının sağlanması, çıkan kargonun millileşme süreci başlamadan önce ilgili gümrük müdürlüğünün gümrüklü deposuna aktarılması ve kargonun ordino işlemlerinin tamamlanarak ordinonun ithalatçı firmaya yada ithalatçı firmanın yetkili kıldığı gümrük müşavirliğine teslim edilmesi ve ayrıca ihraç edilecek kargolarda da, kargonun teminatlı araçlarla gümrüklü aktarmasının yapılması, hava kargo taşımacılığında verdiğimiz hizmetler arasındadır.
Müşteri memnuniyetini birinci önceliğimiz olarak kabul ederek mevzuata uygun her türlü kargonun taşımacılığını yapabildiğimiz gibi Havayolu Kargo için çoğunlukla talep edilen ve işlemlerini başarıyla yürüttüğümüz kargo taşıma türleri aşağıdaki gibidir.

•Medikal Malzeme ve İlaç Taşımacılığı,
•Cenaze Taşımacılığı,
•Tehlikeli Madde Taşımacılığı,
•Bozulabilir Kargo Taşımacılığı,
•Canlı Hayvan Taşımacılığı,
•Değerli Kargo Taşımacılığı,
•Komple ve Parsiyel Charter Hizmetleri.